KOZMETİK ÜRÜN

FORMÜLASYON HİZMETİ

Son Teknoloji Laboratuvar ve Deneyimli Ekip

IGN, kendi ARGE laboratuvarı ve üretim tesisine sahip, dermokozmetik ve kozmetik ürünlerin geliştirilmesinde üstün bir deneyimi olan %100 yerli bir fason hizmet sağlayacısıdır.

Laboratuarımız ESLAB olarak adlandırılmıştır, stabilite test kabinlerini ve mikrobiyolojik test kabinlerini dahi içeren kapsamlı bir Araştırma ve Geliştirme laboratuvarıdır. Laboratuvar ekibimiz, daha önce en iyi araştırma şirketlerinde çalışan deneyimli kimyagerler, biyokimyacılar, formülasyon mühendisleri ve biyologlardan oluşmaktadır.

 

Sizin İçin Özelleştirebileceğimiz Yüzlerce Kanıtlanmış Formül

IGN, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen çok sayıda formüle sahiptir. Bu yöntem müşterilerimiz için en hızlı ve en güvenli yoldur, çünkü bu formülasyonlar zaten dünyanın farklı pazarlarında piyasaya sürülmüş ve etkisi kanıtlanmıştır. Bu etkili ve güvenli formülasyonlar müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.
IGN olarak uzmanlık alanımız dermokozmetik ve “cosmeceuticals” olarak bilinen ürün tipleridir. Hemen hemen tüm formülasyonlarımız çoğunlukla bu ürün kategorileri için tasarlanmıştır.

 

Özel Kozmetik Formülasyon Hizmetleri

Kozmetik ürünleriniz için kendi formülünüze sahip olmak istiyorsanız, ESLAB ARGE laboratuvarlarımız size yardımcı olabilir. Uzmanlarımız, istenen etkiyi içeren formülü oluşturmak için bileşen ve spesifikasyonlar listenizi inceler ve sizin kriterlerinize bağlı kalarak formülünüzü oluştururlar. 
Bu özel formülasyon hizmeti seçeneği de çok basit ve kişiye özeldir, sadece formüllerin geliştirilmesi ve stabilite test süreleri nedeniyle hazır formüllere göre daha fazla zaman alır.

 

Avrupa Pazarlarına Kolay Erişim

IGN'nin Almanya ve Birleşik Krallık'ta bulunan ofisleri aracılığıyla CPNP'den (Kozmetik Ürün Bildirim Portalı) “sorumlu kişi” hizmeti vardır. Bu sayede ürünlerinizi CPNP'ye kolayca bildiririz ve hedef pazarınız Avrupa Birliği'ndeyse çok kolay bir şekilde satışa hazır ürünler elde ederiz.
Ofislerimizden birini ziyaret edin ve ihtiyaçlarınız konusunda iş arkadaşlarımızla konuşun, size yardımcı olacaklar. 

person-holding-laboratory-flask-2280571_
Kimyagerler kare 2.jpg