KOZMETİK AMBALAJ SEÇİMİ

YÜZLERCE AMBALAJ İÇERİSİNDEN SEÇİMİNİZİ YAPIN

Herkes İçin Yüzlerce Ambalaj Seçenekleri

Üretim tesislerimizde kendi otomatik tüp dolum makinelerimiz, yarı otomatik dolum makinelerimiz ve tüp baskı makinelerimiz sayesinde çok çeşitli ambalaj türlerini ve boyutlarını ile fason üretim partnerlerimize hizmet sunabiliyoruz. Inhouse olarak neredeyse her şeyi hallediyoruz, bu da bizi Avrupa'da GMP sertifikasına sahip en rekabetçi üreticilerden biri yapıyor.
Hedef pazarınız, ürün tasarımınız ve işleviniz için mükemmel uyumu bulmak için çok çeşitli ambalaj çözümlerine sahibiz:

  • her şekil, ebat ve malzemeden tüpler, şişeler, kavanozlar, havasız şişeler vb.


  • her türlü kapatma sistemi, kapak, kapak, dağıtıcı, aplikatör ve damlalık vb.

  • ikincil paketleme çözümleri: katlanır kartonlar, etiketler, iç kutular, manşonlar vb

 

Güvenilir Tedarikçiler

Mümkün olduğunca çok paketleme çözümü sunmak için uzman tedarikçilerin bir kombinasyonuyla çalışıyoruz. Listemizdeki tüm tedarikçiler güvenilirlik ve kalite açısından dikkatle incelenmiştir. Son teslim tarihlerinize uyulmasını sağlamak için tedarikçilerimiz her zaman teslimat süreleri, kalite ve yasal gerekliliklerle ilgili katı kurallara uyar.
Tam hizmet laboratuarı ve üretim tesisi olarak IGN, ürün geliştirmeden tasarıma, formülasyondan üretime ve dolumdan montaja kadar 360 derece hizmet sunmaktadır. Küçük bir proje veya büyük bir proje için onlarca şirketin başarıya ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Ortaklarımızdan biri olmak için bize ulaşın.

Image by Brandless
Image by ANDI WHISKEY