FASON ÜRETİM VE PAKETLEME

Private Label Kozmetikler için Özel Üretim Çözümleri

IGN, İzmir'de modern ve gelişmiş bir üretim tesisine sahip özel bir kozmetik private label veya fason üretim şirketidir. Üretim birimimiz, büyük uluslararası markalardan küçük şirketlere kadar çok çeşitli kozmetik şirketlerinin gereksinimlerini karşılamak için son derece esnek ve işlevsel hizmetler sunmaktadır. Üretim sürecinin bir kısmını veya tamamını outsource etmeyi planlıyorsanız, size kesinlikle yardımcı olabiliriz.
Çoğunlukla kozmetik ürünler, dermokozmetik ve farmakolojik ürünler de dahil olmak üzere cilt bakım ürünlerine odaklanıyoruz. Üretim kapasitemizin büyük bir bölümü bu ürün kategorileri için tasarlanmıştır.

 

Kozmetik Markanızı Sıfırdan Oluşturun 

Üretim, dolum ve ambalajlama ile birlikte yeni bir kozmetik oluşturma sürecini fason olarak yaptırmayı düşünüyorsanız, size her adımda rehberlik etmek için buradayız. 360 derece private label hizmeti sunduğumuz bazı müşteri grupları;

  • Yeni bir kozmetik hattı arayan kozmetik şirketleri,

  • Kendi kozmetik markasına sahip olmak isteyen ünlüler,

  • Kendi kozmetik markasına sahip olmak isteyen güzellik merkezleri,

  • Kendi kozmetik markasına sahip olmak isteyen kuaförler,

  • Kendi kozmetik markalarına sahip olmak isteyen eczacılar, market zincirleri vb.

IGN, kendi dermokozmetik veya kozmetik markalarını geliştirmek isteyen insanları, şirketleri ve organizasyonları destekler. Girişimcilerin bizim gibi fason üretim yapan tesisler ve laboratuvarlar ile işbirliği yaparak ürünlerini farklı pazarlara sunmaları tüm dünyada yaygınlaşmıştır. Satış ve pazarlama aşamalarının yanı sıra, ürün serinizi sıfırdan kurmanıza yardımcı olabiliriz.


Çok yönlü üretim cihazlarımız sayesinde, bazı ürünler için 300 birim kadar düşük minimum sipariş miktarları sunabiliriz, böylece başlangıçta daha az yatırım yaparsınız ve marketi test etmiş olursunuz. Sonrasında çok satan ürünlere yoğunlaşabilir ve yüksek miktarda siparişinizi piyasadan gelen feedback’e göre daha güvenli şekilde verirsiniz.

 

Anlaşmalı Kozmetik Üretim Hizmeti

Kozmetik üretim faaliyetlerinin sadece bir kısmını taşere etmeyi hedefleyen firmalara da hizmet sunabiliyoruz, örnek olarak sadece üretim ve dolum hizmeti verdiğimiz partnerlerimiz bulunmaktadır. Formülünüzün yalnızca üretimini, dolumunu ve ambalajlamasını talep ediyorsanız size yardımcı olabiliriz.
Alternatif olarak kendi hammaddeniz ile toplu üretim, dolum ve ambalaj arıyorsanız, yine size yardımcı olabiliriz. Lütfen tam ihtiyacınızı açıklayacak şekilde bizimle iletişime geçin, proje geliştirme ekibimiz bir teklif almanıza yardımcı olacaktır.

 

Büyük veya Küçük Projelere Toplu Kozmetik Üretimi

Private Label kozmetik üretim tesisimiz çok çeşitli projeler sunabilir. Formülünüz ister kendi laboratuvarınız tarafından, isterse ekibimiz tarafından formüle edilmiş olsun, üretim kapasitemizi tam olarak ihtiyacınız olan spesifikasyonlarla sunuyoruz. GMP sertifikalı üretim sistemimiz sayesinde kalite güvencesi için sürecin tüm adımlarını sürekli olarak test ediyor ve ölçüyoruz.
Kozmetik üretim hizmetlerimiz ve özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Özel Dolum ve Montaj

Dolum makinelerimiz ve montaj hatlarımız sıvılar, jeller, krem, yağlar vb. dahil olmak üzere geniş bir preparat yelpazesine sahiptir. Otomatik ve yarı otomatik dolum makinelerimiz, yoğunlukları ve viskoziteleri ne olursa olsun her türlü kozmetik malzemeyi doldurabilir.


Çok yönlü paketleme çözümlerimiz sayesinde müşterilerimizin istediği neredeyse her şeyi doldurabiliriz. Üretim ve dolum hatlarımızdaki tüm kozmetikler kalite kontrolünden sıkı bir değerlendirmeye tabi tutulur. GMP standartları gereği tüm ürettiğimiz ürünler takip edilebilirdir.

private label manufacturing.jpg
Image by Brandless
b5.jpg